Search

دفتر فروش مرکزی

031-55445323

شرایط و ضوابط

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی صنایع غذایی شکرریز را به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی شکرریز و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی شکرریز از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی:
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی شکرریز منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی شکرریز تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی شکرریز اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی:
هنگامی که شما از خدمات فروشگاه اینترنتی شکرریز استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه اینترنتی شکرریز ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه اینترنتی شکرریز به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه )به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا پروموشن‌ها، امکان دارد فروشگاه اینترنتی شکرریز برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه فروشگاه اینترنتی شکرریز را در پروفایل خود لغو کنند.
توجه داشته باشید که ۰۳۱۵۵۴۴۵۳۲۳ تنها شماره‌ای است که فروشگاه اینترنتی شکرریز از طریق آن با کاربران و مشتریان خود تماس می گیرد. بنابراین ارسال هرگونه پیامک یا تماس تحت عنوان فروشگاه اینترنتی شکرریز با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام فروشگاه اینترنتی شکرریز است و در صورت دریافت چنین پیامک یا تماسی ، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Info@shekarriz.ir یا شماره فروشگاه اطلاع دهید.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:
فروشگاه اینترنتی شکرریر به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
فروشگاه اینترنتی شکرریز متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت فروشگاه اینترنتی شکرریز ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه اینترنتی شکرریز، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه اینترنتی شکرریز جزئی از اموال فروشگاه اینترنتی شکرریز محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فروشگاه اینترنتی شکرریز است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه اینترنتی شکرریز محفوظ می‏‌دارد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:
روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
فروشگاه اینترنتی شکرریز به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن از ساعت 9 صبح الی ۱۳ بعد از ظهر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات میباشد.
کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت فروشگاه اینترنتی شکرریز به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند فروشگاه اینترنتی شکرریز همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه اینترنتی شکرریز به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی شکرریز محفوظ است.
فروشگاه اینترنتی شکرریز مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه اینترنتی شکرریز محفوظ خواهد بود .

با توجه به عدم بیمه پست برای مواد غذایی ، علی الخصوص مواد غذایی مایع و روغن دار توسط این اداره محترم ، احتمال بروز ایراد در کالا به دلایل مختلف مثل ضربه یا ماندن در هوای نامناسب برای کالای ارسالی وجود دارد و مطمئنا هیچ کدام از طرفین مقصر نخواهند بود و خریدار می بایست شرایط ارسال بار و اتفاقات مربوط به ارسال بار از طرق مختلف را بپزید که این موارد می تواند شامل شکستن ، تغییر شکل یا کسر بار باشد .

در صورتی که کالای خریداری شده با گرفتن تاییدیه از فروشگاه به فروشنده مرجوع گردد و فروشنده نیز کالا را دریافت نماید خریدار می تواند نسبت به دریافت صرفا وجه کالای خود اقدام نماید و فروشگاه موظف است در مدت زمان کوتاهی نسبت به واریز وجه کالا به خریدار اقدام نماید و هزینه های ارسال و مرجوعی کالا با خریدار خواهد بود .